כריות לכיסא גלגלים

כסא גלגלים נחשב לאחד העזרים המוכרים והנפוצים ביותר לסיוע במטופלים הזקוקים להתניידות ומוביליות.

לעיתים, הזמן בו אמור המטופל להיעזר בכיסא הגלגלים, ממושך, ועל מנת לאפשר לו נוחות מרבית מבלי להפעיל לחץ על מקומות או אוזרים שונים בגוף, אנו ב- NaniCare מספקים למטופל אביזרי תמיכה נוחים אשר מסייעים לו בכך. זקוקים לכריות תמיכה לכיסא גלגלים? צרו קשר כעת, נשמח לסייע לכם בכל הדרוש.

איך יודעים אם זקוקים לכרית לכיסא גלגלים?

בכל מקרה בו המטופל אמור להיעזר בכיסא גלגלים, מומלץ להשתמש בכריות, שכן, מעבר להענקת נוחות, לכריות אלו חשיבות גדולה בכמה תחומים: מניעת פצי לחץ תוך חלוקה של משקל הגוף, מה שמאפשר זרימת דם טובה יותר ובנוסף מעניקה הכרית תמיכה לגב, צוואר, גב תחתון.

כך או אחרת, הישיבה על כיסא הגלגלים אינה נוחה במיוחד ולכן, גם אם אתם מעוניינים "רק" בישיבה נוחה, גם לכך מתאימות הכריות. 

כריות לכיסא גלגלים – סוגים.

כריות אלו אמורות להיות נוחות ולייצר ישיבה נוחה בכיסא, אך יש כריות עם מטרה ספציפית לה הן מיועדות, כמו למשל:

  • כריות ביצים 7
  • כריות ביצים 10
  • כריות ויסקו.
  • כריות סהר ויסקו.
  • כריות עם קשירה.
  • כריות עם שיפוע הפוך.
  • כריות אגן.
  • כריות מתנפחות.

ככלל, הכריות מעניקות נוחות למטופל, אך בנוסף ואף חשוב מכך, מעניקות הכריות תמיכה לגב, הקלה בפצעי לחץ, הקלה לנשים הרות הסובלות מטחורים ועוד.

כיצד ניתן לרכוש כריות לכיסא גלגלים?

כיום, אין כל צורך במרשם רופא/ פיזיוטרפיסט עבור רכישת כרית תומכת כזו או אחרת, כל שעליכם לעשות הוא לצור עמנו קשר ולציין מהו הצורך שלכם. גם אם אינכם בטוחים בסוג הכרית לה אתם זקוקים, אנו נסייע לכם באמצעות כמה שאלות פשוטות ונתאים לכם את הכרית הטובה ביותר, עבורכם.

אנו מזמינים אתכם להיכנס כעת לאתר, לבדוק את הכריות המופיעות בלשונית המתאימה וגם בקטלוגים. אנו בטוחים כי תמצאו את הכרית אשר אתם מבקשים, במידה ולא, עדכנו אותנו ונבדוק כיצד ניתן לספק לכם את הכרית הדרושה.

היכן קונים כריות לכיסא גלגלים?

באמצעות חיפוש מהיר ברשת, תוכלו להעלות רשימה ארוכה של ספקים/ חנויות/ חברות המשווקות כריות לכיסאות גלגלים, אך אצלנו ב- NaniCare תיווכחו לגלות כי אתם מקבלים יותר, הרבה יותר, שכן, אנו מעניקים שירות מלא תחת קורת גג אחת. אצלנו תוכלו למצוא כל אשר אתם מבקשים בכל הקשור לאביזרים ולמתקנים לאנשים מוגבלים כמו חגורות תמיכה שונות, כסאות גלגלים ואביזרים נלווים. מאחזים לנהיגה, מקלחת, קריאה, ציוד פיזיותרפי, מזרנים שונים ועוד.

חברת NaniCare מעניקים שירות וציוד עזר לאנשים נכים ובעלי מוגבלויות בבתי חולים, בתי אבות, פיזיותרפיסטים מוסדות של משרד הרווחה ועוד וגם באופן פרטי.

הציוד שלנו איכותי במיוחד ועובר מבחני תקינה מחמירים ביותר על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,

NaniCare