מזרונים סיעודיים

מזרונים סיעודיים - NaniCare

רבים הם הנזקקים לסוגים שונים של מזרונים סיעודיים.

אלה נחלקים לאיכותיים יותר ואיכותיים פחות ויש היצע רחב. אם אתם זקוקים למזרונים סיעודיים, חשוב לרכשם במקום הידוע כמומחה בתחום של מוצרים סיעודיים ומוצרי עזר  לגיל הזהב.

כבר מזה כמה עשורים מקפידים אנשים, בעיקר אלה שסובלים מכאבי גב לרכוש מזרנים אורטופדיים. אלה הם מזרנים שיוצרו תוך הקפדה על הנדסת אנוש מותאמת לשלד, לעמוד השדרה וכן לבעיות מסוימות לסובלים מכאבי גב.

אנשים הסובלים מבעיות גופניות שונות וכאבי גב, לא יכולים בשום פנים ואופן להירדם על כל מזרן, והם זקוקים למזרון מותאם אישית לצרכים ולמגבלות שלהם. אנשים סיעודיים זקוקים לסוגים שונים של מזרונים סיעודיים, כל אחד בהתאמה אופטימלית לבעיה הספציפית שלו.

 

מזרונים סיעודיים לסובלים מפצעי לחץ

פצעי לחץ מופיעים בדרך כלל אצל אנשים הנמצאים במצב של ישיבה או שכיבה ממושכים. יש גורמים רבים העלולים לגרום לפצעי לחץ הנוצרים מלחץ המופעל על הרקמות במפגש עם חומר אחר כמו מיטה סדין ועוד.

הרקמות הן הראשונות להיפגע כאשר מופיעים פצעי לחץ וכאשר הלחץ נמשך, עלולים להתרחש חלילה נזקים בלתי הפיכים לשרירים הפגועים בשל חוסר אספקת חמצן לרקמות מסוימות, מה שעלול בסופו של דבר לגרום לנמק. פצעי לחץ מתרחשים לרוב בנכים גופניים או בסובלים מנכות קוגנטיבית, והם מופיעים בעיקר בחלק התחתון של הגוף.

מזרונים סיעודיים הם חלק חשוב בהתמודדות עם הבעיה של פצעי לחץ, ויש ועדות מקצועיות בכל העולם הממליצות על השימוש בהם ובמזרונים לפצעי לחץ המותאמים אישית למי שסובל מכך.

 

סוגים של מזרונים סיעודיים

מזרון סיעודי מיועדים כאמור לאנשים נכים השוכבים או יושבים שעות ממושכות במקום אחד, ללא שינוי תנוחה.

המזרנים המומלצים להם הם מזרני אוויר דינמיים אקטיביים, הבנויים כך שהם מתנפחים ומתרוקנים ובכך למעשה יוזמים את שינוי התנוחה של האדם הנמצא עליהם. כמו כן מומלצים מזרני ספוג ויסקו אלסטי.

מזרונים סיעודיים אלה עשויים מספוג המאפשר במפגש עם גוף האדם פיזור לחץ ושקיעה נכונה של הגוף. הייחוד של כל סוגי המזרנים זה שהם נעשים בטכנולוגיה מתקדמת, יכולים לפזר לחצים באופן מאוד יעיל, מפחיתים כאב מפצעי הלחץ ובטיפול נכון יחד עם מזרון סיעודי בהחלט יכולים לתרום להחלמת אנשים הסובלים מפצעי לחץ.

 

מי צריך מזרון סיעודי ?

מזרונים סיעודיים מתאימים לא רק לאנשים הסובלים מפצעי לחץ, אלא גם למבוגרים ולקשישים, עם כאבי גוף שונים.

צריכה להיות הקפדה גדולה מאוד על התאמת המזרן לנוחות אנשים בהתאם לגוף שלהם ועל אחת כמה וכמה אם הם סובלים ממגבלה מסוימת. יש אנשים שמעדיפים מזרון קשה, יש המעדיפים אותו רך וצריך לספק להם את המזרן שיגרום להם לישון בשלווה ובנוחות.

בנוסף, חשוב לבחור מזרונים סיעודיים לאנשים עם מוגבלויות שונות, ובעיקר קשישים משום שגם כך הם סובלים מנדודי שינה בגיל מבוגר ולכן, המיטה שלהם והמזרן חייבים להיות הכי נוחים עבורם.

Summary
מזרונים סיעודיים
Article Name
מזרונים סיעודיים
Description
מזרונים סיעודיים הם חלק חשוב בהתמודדות עם הבעיה של פצעי לחץ, ויש ועדות מקצועיות בכל העולם הממליצות על השימוש בהם ובמזרונים לפצעי לחץ המותאמים אישית למי שסובל מכך.
Author
Publisher Name
נניקאר - ציוד עזר לקשישים ובעלי מוגבלויות
Publisher Logo