אביזרי עזר לנכים

זוג כפפות אחיזה פולי לידיות - NaniCare

אביזרי עזר לנכים הם ציוד או מכשור, שנועדו לסייע לאנשים עם מוגבלות בביצוע פעולות יומיומיות בצורה טובה יותר. אביזרים אלה נעים בין עזרים פשוטים כמו הליכונים ועד מכשירים מורכבים יותר כמו גפיים תותבות. מטרת אביזרים אלה היא בראש וראשונה, לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות על ידי הגברת העצמאות והניידות שלהם.

כיצד אביזרי עזר יכולים לשפר את איכות חייהם של בעלי מוגבלויות פיזיות/קוגנטיביות שונות?

אביזרים אלה נועדו לעזור לאנשים עם מוגבלויות לבצע משימות יומיומיות בקלות יחסית ובעצמאות משופרת. הם נועדו לעזור לאנשים עם מוגבלות להתגבר על האתגרים העומדים בפניהם בחיי היומיום שלהם.

אחד מאביזרי העזר השכיחים ביותר לנכים הוא כסא הגלגלים. כסאות גלגלים נועדו לעזור לאנשים עם לקויות ניידות להתנייד על אף אי-אילו מגבלות תנועתיות. הם נועדו לעזור לאנשים עם מוגבלות לנוע בקלות בבתיהם, במקומות העבודה ובמקומות נוספים. כסאות גלגלים מגיעים במגוון גדלים ועיצובים שונים כדי להתאים לצרכיהם של אנשים שונים עם מוגבלויות שונות.

אביזר עזר נפוץ נוסף לנכים הוא ההליכון. הליכונים נועדו לעזור לאנשים עם לקויות ניידות ללכת בקלות רבה יותר. הם נועדו לספק תמיכה ויציבות לאנשים עם מוגבלות בזמן שהם הולכים בשגרת היום יום. הליכונים מגיעים בגדלים ועיצובים שונים כדי להתאים לצרכים של אנשים שונים עם מוגבלויות שונות.

מלבד כסאות גלגלים והליכונים קיימים אביזרי עזר נוספים לנכים שיכולים לשפר את איכות החיים של אנשים עם מוגבלות, כגון: קביים, רוטורים ועוד.

בנוסף לאביזרי עזר אלה, ישנם אביזרים נוספים היכולים לשפר את איכות חייהם של בעלי מוגבלות פיזית. אביזרים אלה כוללים רמפות, מעליות מדרגות ומעליות פלטפורמה.

מידע ודרכי שימוש לאביזרי עזר לנכים של חברת NaniCare

"הגדלת עצמאותו של בעל המוגבלויות עם כל אביזר ואביזר שאנו משווקים"

חברת NaniCare פועלת בקיבוץ דברת למעלה מ- 15 שנים.

אנו פועלים עם מעל 300 לקוחות מוסדיים במדינת ישראל: בתי אבות, בתי חולים, מעונות משרד הרווחה ומוסדות משרד החינוך לחינוך מיוחד. במאמר זה נסקור אביזרי עזר לנכים שחברתנו מייצרת.

אביזרי עזר לנכים - NaniCare

מגוון אביזרי עזר לנכים

החברה מתמחה בייצור חגורות לכיסאות גלגלים מכל הסוגים, הגנות ריפוד וקשירה למיטות סיעודיות, חגורות קשירה מרופדות לייצוב הגוף בכיסא גלגלים לאנשים שמתחלקים, נופלים מהכיסא, נוטים הצדה או קדימה אנו מציעים מגוון פתרונות בטיחותיים שנועדו לשפר את היציבה של החולה ולמנוע החלקה או נפילה מכיסאות גלגלים וגם ממיטות.

בין אביזרי העזר לנכים תוכלו למצוא גם אביזרים לגיל השלישי

בין אביזרי העזר לנכים תוכלו למצוא חגורות שוקיים הגבהות מרופדות בודדות וכפולות לרגליות של כיסא הגלגלים במגוון רחב להגבהה חיזוק ותמיכה ברגליים.
וגם מגבה שוק שיוצר זרימת דם בשכיבה על ידי כרית הגבהה עגולה המקיפה את השוק.

מגנים יעודים לחלקים שונים בגוף החל מכריות ראש לכיסא הגלגלים ודרך ספר תורה שמייצב את הגוף, דרך מגינים יעודים לעקב, ולמרפק וגם מפרדי ברכיים מרופדים, כמו גם גלילים במגוון קטרים 12/15/20 לריפוד מסעד כיסא הגלגלים. חגורות העברה שמסייעות להרמת המטופל ולהולכה בטוחה עם ידיות תומכות.

חגורות לכיסא מקלחת, ומגוון כריות לכיסאות גלגלים המיוצרים מספוג ויסקו אלסטי למניעת פצעי לחץ תוך שימוש בחומר פולימרי מיוחד בספוג עם זיכרון לתנוחת הגוף ולפיזור נכון של משקל הגוף. בין שלל הכריות שלנו יש כריות עם קשירות ירכיים, כריות סהר, כריות ביצים וכריות שיפוע למניעת החלקה.

 

ייצור המוצרים שלנו נעשה לפי תקן משרד הבריאות

אנו מייצרים מזרני ויסקו אלסטיים למיטות סיעודיות לפי מידה לפי תקן משרד הבריאות הכולל כיסויי מגומם אנטי בקטרילי נגד שתן כריות וחומר מונע בעירה במקרה שריפה.

במסגרת אביזרי העזר לנכים של חברת NaniCare ניתן לרכוש אצלנו כריות ומזרוני עלית מהיצרניות המובילות בעולם תוצרת ROHO תוכלו למצוא אצלנו גם מגוון מזרונים וכריות נגד פצעי לחץ תוצרת TAMPUR. המותגים הנ"ל הם אמריקאים והמובילות בעולם בתחום.

אנו מייצרים מיגון מרופד לדופן סורג המיטה כנגד הוצאת רגליים וחבטות מיותרות, כיסויים מרופדים לשולחניות וכריות בננה לייצוב בכיסא. חגורות משולש/חיתול, חגורות אגן, ווסט כתפיים המונע נפילה קדמית. ווסט משולב נגד החלקת הישבן ונפילת הכתפיים קדימה.

לא פעם מתייעצים אתנו אנשים פרטיים שיקיריהם מתמודדים עם בעיות  שונות מהתחום הגריאטרי כגון התפשטות והוצאת פג או זונדה.

לחברת NaniCare יש כפפות זונדה וגם כפפות נגד נשיכה של היד. סדים מרופדים וגזר לפתיחת יד. אובר אול לפי מידה נגד התפשטות והוצאת זונדה ופג.

להגנה במיטה קיים מוצר שנקרא סדין רשת שממוקם מעל הסורגים ומונע יציאה של המטופל ובנוסף יש עוד חגורת לופ, ווסט וגם חגורת דברת לבטיחות המטופל. בכל מקרה אנו מתאימים את המוצר למטופל. בכל מקרה מומלץ להתקשר להעלות את הבעיה והיועצים שלנו ידעו לעזור ולתת את הפתרון הטוב ביותר למציאת אביזרי עזר לנכים.

קרא עוד: אביזרי עזר לקשישים | אביזרי אמבטיה לנכים