אביזרים לכסא גלגלים

מגבהה כף רגל בודד 10/15 ס"מ

חברת Nanicare השוכנת בעמק יזרעאל למרגלות הר תבור מתמחה בתפירה עיצוב וייצור של אביזרים לכיסאות גלגלים עם התמקדות באוכלוסייה המוגדרת כסיעודית.

ישנם כסאות גלגלים שנקנו בסכום גבוהה עם התאמה אישית בראש, גוף, ידיים ורגליים אולם רוב האנשים הפרטיים כמו גם בתי האבות, בתי החולים ו/או מוסדות שונים רוכשים את הכיסאות הזולים והפשוטים יותר. כאן נכנסת חברתנו לתמונה עם מגוון שיפורים ופתרונות לבעיות הושבה נפוצות והתאמה טובה יותר של אותו כיסא פשוט.

עלויות האביזרים לכסא גלגלים

בסכומי כסף לא גבוהים במיוחד בהשוואה לכיסאות גלגלים שעולים לצרכן אלפי שקלים ניתן למצוא פתרון זול של עד כמה מאות שקלים בודדים שישדרג את כיסא הגלגלים ממגוון המוצרים של חברתנו. מומלץ להתייעץ אתנו או עם אנשי מקצוע דוגמת פיזיותרפיה או ריפויי בעיסוק למציאת המוצר המתאים ביותר לפתרון הבעיה. ותוך שלושה ימי עסקים יגיע לבית הלקוח.אביזרים לכסא גלגלים

בבואנו לדבר על אביזרים לכיסאות גלגלים ניתן להבחין בשני סוגים של קבוצות מוצרים הסוג הראשון מתמקד בכריות ובתמיכות מרופדות ומעוצבות דוגמת כריות וויסקו אלסטיות תוך שימוש בספוגים פולימרים היוצרים פיזור שווה של זרימת דם ומניעת פצעי לחץ. ישנם כריות עם קשירות ירכיים למניעת החלקה. כריות ויסקואלסטיות עם שיפוע בציפויי מגומם למניעת חדירת שתן ושימוש בחומר אנטי בקטריאלי.

בנוסף לחברת נניקאר מגוון מוצרים כגון:

  • הגבהות מרופדות לרגליות כיסא הגלגלים בגבהים שונים כרית מגבהה שוק מרופד המאפשרת זרימת דם תוך הגבהת השוק
  • כריות תמיכה לראש ולצוואר. מתאים במיוחד לראש הנוטה הצידה
  • גלילים לריפוד משענת היד במגוון קטרים
  • כרית ספר תורה המשמשת לתמיכה וייצוב ומעניקה סביבה מגנה ומרופדת בתוך כסא הגלגלים
  • חגורת העברה לאגן עם ידיות להעברה נוחה ובטיחותית של המטופל מכסא הגלגלים למיטה ובחזרה. וגם להולכה מאובטחת

שירות זמין 24/7

התחום השני בו אנו מתמקדים ב אביזרים לכיסאות גלגלים הוא במגוון חגורות בטיחות העונות על הצורך של מניעת נפילה. ישנן מספר חגורות המתאימות למי שמחליק מהכיסא או שקיים חשש שיפול לפנים. גם כאן ההמלצה היא להתייעץ איתנו, אפשר גם לשלוח לנו תמונות בנייד עם פירוט ותיאור הבעיה וכך נוכל להתאים את הפתרון ההולם לבעיה.

לחברת NaniCare ניסיון רב בתכנון ייצור ועיצוב אביזרים לכיסאות גלגלים. מוצרינו משווקים במעל 300 מוסדות שונים בישראל מצפון ועד דרום בין לקוחותינו בתי אבות, בתי חולים, מעונות משרד הרווחה, בתי חולים לבריאות הנפש, ובתי ספר של חינוך מיוחד.

קרא עוד: אביזרי עזר לקשישים | אביזרי עזר לנכים