אביזרים לכסא גלגלים

ציוד תמיכה לכסאות גלגלים- nanicare

הרגע בו קרובי המשפחה המבוגרים מתחילים לגלות קושי בניידות, אינו קל ויכול להיות מבלבל עבורנו.

אך, איך בכל זאת נדע לעשות את הצעד הנכון עבור יקירינו המזדקנים ולבחור עבורם את ציוד העזר האידיאלי עבורם בכלל ואת כסא הגלגלים הראוי ומתאים עבורם בפרט?

ראשית כל, מומלץ לכם לפנות הלגורם המקצועי הנכון, קרי מומחה לתחום כסאות הגלגלים בחנויות המתאימות לאביזרי עזר לקשיש.

שנית, כסא הגלגלים צריך להיות נוח ומותאם למבנה גופו ולקשיים הפיזיים של בן הגיל השלישי המתנייד באמצעותו. בדיוק בשביל מטרה זו- של מקסום מימד הנוחות בכסאות גלגלים של יקריכם המבוגרים, ישנה קטגוריה ענפה של אביזרים משלימים לכסאות גלגלים.

המוצרים האלה, מספקים מענה לכל צרכי הנוחות שהקשיש יכול לבקש מכסא הגלגלים שלו ויכולים לשפר את איכות ההתניידות שלו בכסא ואת איכות חייו בכלל.

ישנם כסאות גלגלים שנקנו בסכום גבוה עם התאמה אישית בראש, גוף, ידיים ורגליים, אולם רוב האנשים הפרטיים כמו גם בתי האבות, בתי החולים ו/או מוסדות שונים רוכשים את הכיסאות הזולים והפשוטים יותר. כאן נכנסת חברתנו לתמונה עם מגוון שיפורים ופתרונות לבעיות הושבה נפוצות והתאמה טובה יותר של אותם כיסאות פשוטים.

משענת ראש לכיסא גלגלים: שיפור איכות החיים של בעלי מוגבלות תנועתית

משענת ראש לכיסא גלגלים היא אביזר חיוני עבור אנשים עם מוגבלות תנועתית. היא מספקת תמיכה לצוואר והראש, ומונעת כאבי ראש, עייפות וקשיי נשימה.

היתרונות של משענת ראש לכיסא גלגלים

 • תמיכה לצוואר וראש: משענת ראש לכיסא גלגלים מספקת תמיכה אנטומית לצוואר והראש, ומונעת את התנוחה הלא נוחה של הראש והצוואר בזמן ישיבה על כיסא גלגלים. זה יכול לעזור להפחית כאבי ראש, עייפות וקשיי נשימה.
 • שיפור היציבות: משענת ראש לכיסא גלגלים יכולה לעזור לשפר את היציבות של האדם היושב על הכיסא. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות ביציבה או קואורדינציה.
 • שיפור הנוחות: משענת ראש לכיסא גלגלים יכולה להפוך את הישיבה על הכיסא לנוחה יותר. זה יכול לעזור לאנשים עם מוגבלות תנועתית להישאר פעילים יותר ולהפחית את הסיכון לנפילות.

סוגים של משענות ראש לכיסא גלגלים

משענות ראש לכיסא גלגלים מגיעות במגוון סוגים וגדלים. ניתן לבחור את המשענת המתאימה ביותר על סמך הצרכים וההעדפות של האדם.

 • משענות ראש מתכווננות: משענות ראש מתכווננות מאפשרות לכוונן את הזווית והגובה של המשענת כדי להתאים לצרכים של האדם.
 • משענות ראש קבועות: משענות ראש קבועות אינן ניתנות לכוונון, אך הן מציעות תמיכה מוצקה ויציבה.
 • משענות ראש עם כרית: משענות ראש עם כרית מספקות תמיכה נוספת ורכות.

עלותם של אביזרים לכסא גלגלים

בסכומי כסף לא גבוהים במיוחד בהשוואה לכיסאות גלגלים שעולים לצרכן אלפי שקלים ניתן למצוא פתרון זול של עד כמה מאות שקלים בודדים שישדרג את כיסא הגלגלים ממגוון המוצרים של חברתנו. מומלץ להתייעץ אתנו או עם אנשי מקצוע דוגמת פיזיותרפיה או ריפויי בעיסוק למציאת המוצר המתאים ביותר לפתרון הבעיה. ותוך שלושה ימי עסקים יגיע לבית הלקוח. אביזרים לכסא גלגלים

בבואנו לדבר על אביזרים לכיסאות גלגלים ניתן להבחין בשני סוגים של קבוצות מוצרים הסוג הראשון מתמקד בכריות ובתמיכות מרופדות ומעוצבות דוגמת כריות וויסקו אלסטיות תוך שימוש בספוגים פולימרים היוצרים פיזור שווה של זרימת דם ומניעת פצעי לחץ. ישנן גם כריות עם קשירות ירכיים למניעת החלקה. כריות ויסקואלסטיות עם שיפוע בציפויי מגומם למניעת חדירת שתן ושימוש בחומר אנטי בקטריאלי.

בנוסף לחברת נניקאר מגוון מוצרים כגון:

 • הגבהות מרופדות לרגליות כיסא הגלגלים בגבהים שונים כרית מגבהה שוק מרופד המאפשרת זרימת דם תוך הגבהת השוק
 • משענת ראש לכיסא גלגלים
 • כריות תמיכה לראש ולצוואר. מתאים במיוחד לראש הנוטה הצידה
 • גלילים לריפוד משענת היד במגוון קטרים
 • כרית ספר תורה המשמשת לתמיכה וייצוב ומעניקה סביבה מגנה ומרופדת בתוך כסא הגלגלים
 • חגורת העברה לאגן עם ידיות להעברה נוחה ובטיחותית של המטופל מכסא הגלגלים למיטה ובחזרה. וגם להולכה מאובטחת

שירות זמין 24/7

התחום השני בו אנו מתמקדים בכל הנוגע לקטגורית האביזרים לכיסאות גלגלים, הוא מגוון חגורות בטיחות העונות על הצורך של מניעת נפילה. ישנן מספר חגורות המתאימות למי שמחליק מהכיסא או שקיים חשש שיפול לפנים. גם כאן, ההמלצה היא להתייעץ איתנו. ניתן גם לשלוח לנו תמונות בנייד עם פירוט ותיאור הבעיה וכך נוכל להתאים את הפתרון ההולם לבעיה.

לחברת NaniCare ניסיון רב בתכנון ייצור ועיצוב אביזרים לכיסאות גלגלים. מוצרינו משווקים במעל 300 מוסדות שונים בישראל מצפון ועד דרום ובין לקוחותינו: בתי אבות, בתי חולים, מעונות משרד הרווחה, בתי חולים לבריאות הנפש ובתי ספר של חינוך מיוחד.

חברת Nanicare השוכנת בעמק יזרעאל למרגלות הר תבור מתמחה בתפירה עיצוב וייצור של אביזרים לכיסאות גלגלים עם התמקדות באוכלוסייה המוגדרת כסיעודית.

קרא עוד: כריות לכסאות גלגלים | אביזרי עזר לנכים

Summary
אביזרים לכסא גלגלים
Article Name
אביזרים לכסא גלגלים
Description
המוצרים האלה מספקים מענה לכל צרכי הנוחות שהקשיש יכול לבקש מכיסא הגלגלים שלו ויכולים לשפר את איכות ההתניידות שלו בכיסא ואת איכות חייו בכלל. חברת Nanicare מתמחה בתפירה עיצוב וייצור של אביזרים לכיסאות גלגלים עם התמקדות באוכלוסייה המוגדרת כסיעודית.
Author
Publisher Name
נניקאר - ציוד עזר לקשישים ובעלי מוגבלויות
Publisher Logo