מידע על בחירת חגורה לכסא גלגלים והוראות לשימוש

חגורות לכיסא גלגלים - NaniCare

חברת NaniCare מתמחה בייצור חגורות לכסאות גלגלים. הפיתוחים שלנו נמצאים בשימוש נרחב בבתי אבות, מחלקות סיעודיות, בתי חולים, מוסדות שיקומיים, מוסדות משרד הרווחה ובתי ספר לחינוך מיוחד.

בתהליך הייצור והפיתוח נעזרנו המון בחוות דעת מקצועית של אחיות ראשיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ואנשי מקצוע בכירים שיעצו לנו רבות על הושבה נכונה מנח הישיבה (ארגונומיה).

אז מי בעצם צריך חגורה לכסא גלגלים?

כל אדם שברשותו כסא גלגלים ואין לו שליטה מלאה על גופו, כלומר סובל מנכות פיזית או נפשית.

נקדים ונאמר שניתן למצוא פתרונות נוספים שאינם כוללים קשירה כמו כריות עם שיפוע ואו שימוש בהטיית הכיסא וה TILT במידת האפשר. נציין רק שהכסאות האיכותיים מגיעים בהתאמה אישית עם קשירות לפי דרישת המזמין אבל.. ישראלים רבים וטובים מחפשים לחסוך ולקנות כסא גלגלים פשוט אשר אינו מצויד במיגונים המתאימים ובכך בעצם חושפים את המטופל או קרוב משפחתם הסיעודי, לסכנת נפילה מתמדת ואין כמובן צורך להרחיב על הנזקים האפשריים לאדם קשיש או סיעודי שנופל מהכיסא לרצפה. חגורה לכיסא גלגלים - NaniCare

מגוון פתרונות נרחב לחגורות לכיסא גלגלים

וכאן אנו נכנסים לתמונה עם מגוון פתרונות נרחב לחגורות בטיחות לכסאות גלגלים שיאפשרו לכם להשאיר את יקירכם במצב בטוח וללא חשש מנפילה התהפכות או גלישה לרצפה.

החל מחגורת אגן המיועדת למנוע נפילה לפנים (מק"ט A1+A2) ניתן להבחין בכך שחגורת 2A מצוידת בצד ארוך יותר ברצועות, וזאת על מנת לאפשר חביקה אחורית בצורת X כדי למנוע תזוזה כלפי מעלה של החגורה.
דרך חגורת חיתול/משולש שעובר בין הרגליים של המטופל ונקשר לכיסא בצורה פשוטה ועם קליפס בבטיחותי ובכך מונעת החלקה של הישבן ומונעת נפילה. צריך תמיד להגדיר לנו האם מדובר באדם רזה (חיתול צר מק"ט A10), או גדול (חיתול רחב מק"ט 11A).

ניתן להזמין חגורות חיתול שיתאימו גם לכורסאות ישיבה. למקומות עם התנגדות חזקה יותר נמליץ על חגורת חיתול סקאי (מק"ט A12). אופציה נוספת להחלקה ונפילה לפנים היא חגורת אגן וירכיים (מק"ט 17A) מיועדת למקרים בהם יש רגישות או פצעים באזור האגן והמפשעה.

במידה ומדובר בנפילה קדימה שמתחילה מפלג גוף עליון והכתפיים יש פתרון של ווסט כתפיים (מק"ט 8A) לתמיכה מלאה בכתפיים.

במידה ומדובר בנפילה מהכתפיים וגם החלקה של הישבן נמליץ על ווסט משולב אגן וכתפיים (מק"ט-9A) מק"ט זה אינו מתאים לכיסאות גריאטריים אלא רק בהתאמה מיוחדת. עד כאן סקירה על חגורות לכיסא גלגלים.

טיפ קטן לסיום:

התייעצו אתנו במידת הצורך על מנת לקבל את המוצר המתאים ביותר לאדם הקרוב לכם.

קרא עוד: ציוד לבתי אבות

Summary
מידע על בחירת חגורה לכסא גלגלים והוראות לשימוש
Article Name
מידע על בחירת חגורה לכסא גלגלים והוראות לשימוש
Description
חברת NaniCare מתמחה בייצור חגורות לכיסאות גלגלים. הפיתוחים שלנו נמצאים בשימוש נרחב בבתי אבות, מחלקות סיעודיות, בתי חולים, מוסדות שיקומיים, מוסדות משרד הרווחה ובתי ספר לחינוך מיוחד.
Publisher Name
NaniCare (נניקאר)
Publisher Logo