אודותינו

נניקאר (NaniCare) אינו עסק רגיל, אלא תחום מלא באתגרים, המסבים סיפוק אישי רב עבורנו.

כל פיתוח חדש וכל פתרון לאדם נזקק הוא ניצחון קטן עבורנו וגדול עבור האדם המתמודד עם קושי. מטרתנו לתת שרות מקצועי ואישי תוך שמירה על כבוד האדם והבנת צרכיו.

מה אנחנו מציעים ללקוחותינו ?

NaniCare מציעה פתרונות לשיפור איכות החיים לבעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות כגון: קשישים, נכים, חולים סיעודיים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, תינוקות וילדים.

בנוסף, אנו עוסקים במתן מענה לאנשים בעלי תנועה בלתי נשלטת, הגורמת לתנועות בלתי רצוניות שמקשות הן על החולה והן על הצוות המטפל בו.

הרפואה המודרנית אשר מאפשרת תוחלת חיים ארוכה, מביאה איתה התמודדות ארוכת שנים עם אוכלוסיה סיעודית מתבגרת ועימה צרכים הדורשים מענה ייחודי ומקצועי כאחד.

במוצרי NaniCare מושקעת מחשבה רבה על מנת למצוא את הפתרון המתאים לשיפור איכות החיים לאוכלוסיות אלו, תוך התחשבות בסוג הפתרון, נוחות השימוש והמגע וחשוב מכל - מתן מענה אנושי ומכובד לאדם המשתמש.

ביכולתם של מוצרי NaniCare לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם ותפקודם היומיומי של בעלי מוגבלויות.

זהו תחום התמחות שנרכש תוך ניסיון עשיר, מקצועיות ואמונה כי במרכז העשייה שלנו נמצא האדם. פיתוח המוצרים נעשה בשיתוף פעולה צמוד עם האנשים בשטח. אנו נפגשים יום יום כמעט, עם אנשי המקצוע – אחיות ראשיות פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, גריאטריה, ומהחינוך המיוחד – ביחד אנו יוצרים  מגוון פתרונות בהתאמה אידיאלית לבעלי מוגבלויות גופניות כאלה ואחרות.

חברת NaniCare פעילה למעלה מעשור (הוקמה בשנת 2008) ומספקת אביזרי עזר לקשיש ובעלי מוגבלויות - באופן פרטי וכמו כן, מספקת גם מגוון שירותים ללמעלה מ-150 בתי אבות, מוסדות ומעונות של משרד הרווחה ברחבי הארץ, אשר נעזרים במגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים המיוצרים עבורם בהתאמה אישית.

בין לקוחותינו נמנים: מרכזי יום, בתי חולים, בתי אבות סיעודיים, מוסדות משרד הרווחה, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים וכן לקוחות רבים מהשוק הפרטי הפונים אלינו בהמלצת הפיזיותרפיה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופניה.
בכבוד רב, שגיא ואנט גלסמן.

אודותינו
אודותינו

שירותים ומוצרים

כל המוצרים מתוכננים ומפותחים תוך שיתוף פעולה מלא עם פיזיוטרפיסטים ומרפאים בעיסוק, בתי אבות סיעודיים, בתי חולים, מעונות משרד הרווחה ומשרד הבריאות.