מוצרים סיעודיים

מוצרים סיעודיים - NaniCare

עבור מבוגרים וקשישים רבים, איכות חייהם ותפקודם תלויים במגוון ציוד סיעודי בו הם נעזרים ומשתמשים באופן יומיומי.

שלא כבעבר בזמנים בהם התקשו קשישים להתנהל בחייהם, בשל בעיות גופניות, מגבלות ועוד, הרי שהיום לרשותם של אנשים חולים, מוגבלים פיזית או קשישים, עומדים אין ספור מוצרים סיעודיים כמו: מוצרי עזר לידיים, למיטה, תמיכות רגליים לכיסא גלגלים, חגורות ואביזרים למקלחת, כריות תומכות צוואר וראש, כריות לכיסא, מזרונים וגלגלים.

היצע הציוד סיעודי לקשישים ובעלי מוגבלויות בנניקאר, נועד לשמור על עצמאותם ותפקודם של אנשים החיים בגפם, או נעזרים במטפלים.

העזרים הללו מסייעים להם להיות יותר יציבים בתפקודים שונים, מונעים מהם חלילה ליפול, להיפגע ועוד ויש לציין כי בלעדיהם סביר להניח שהיו מקרי תאונות רבים בקרב הקשישים.

 

מוצרים סיעודיים למקלחת ולרחצה

אחד המקומות הכי "מועדים לפורענות" עבור מוגבלים וקשישים זה חדר הרחצה. משום כך יש הרבה עזרים המיועדים להבטיח שלומם של המשתמשים בחדר הרחצה מפני תאונות שונות, החלקה, מעידות ועוד.

חגורה לאגן לכיסא רחצה - זוהי חגורה עשויה מפלציב ומצופה ניילון הנכרכת סביב אגן האדם היושב בכיסא, להבטיח שלא יחליק ממקומו.

משענת לכיסא רחצה- משענת לכיסא רחצה מיועדת למשתמש כדי שיוכל להישען בנוחות בזמן רחצה.

משענת בד לכיסא פלסטיק- יש הנעזרים בכיסא פלסטיק למקלחת, והם זקוקים למשענת בד שתקלוט את אזור הגב בנוחות ובגמישות.

חגורות לכיסא רחצה או שירותים- רצועה שחורה התומכת במשתמשים לבל יחליקו או ימעדו, נועדה לייצב אותם במקומם.

 

כריות ומזרונים

כמיליון קשישים ועוד כ-900 אלף איש המוגדרים כמוגבלים, הם קהל היעד של כריות ומזרונים מיוחדים, המיועדים להקלה על כאבים, לשינה רגועה ולמניעת פצעי לחץ.

כריות ביצים זהו אחד המוצרים המבוקשים עבור אוכלוסייה זו והיתרון שלה הוא בכך שהיא מונעת לחץ על אזורי הישיבה ומשום כך, מונעת פצעי לחץ. יש כריות ביצים בעובי של 7-10 ס"מ.

מוצר נוסף ברשימת מוצרים לסיעודיים, הוא כרית הויסקו עם הכיסוי מגומי שמונע חדירה של שתן, המשווק בכל מיני מידות ובהזמנה מיוחדת.

בנוסף יש כרית סהר ויסקו אלסטית, המיועדת למילוי חלל וייצוב של כיסא הגלגלים, בחלק התחתון הקעור.

אחד הדברים שהכי מפחידים קשישים ונכים זו נפילה.

משום כך עומדת לרשותם כרית עם קשירה לירכיים , כריך בשיפוע הפוך, מזרנים עם כיסויי ניילון וכיסויים אנטי בקטריאליים בהתאמה אישית.

 

כריות לצוואר

יש קשישים ומוגבלים רבים, הסובלים מבעיות צוואר וזקוקים לתמיכה בצוואר בעת ישיבה, שכיבה ועוד. לרשותם עומדים סוגים שונים של כריות תומכות לצוואר מכל מיני חומרים, כמו כריות כוסמת, כרית תמיכה- כמו קסדה יציבה או כרית סקאי.

יש לקבל המלצה להתאמת סוג הכרית לבעיה מהרופא. יש כריות המיועדות לתמיכה ויש כאלה המתחממות במיקרו ומיועדות להקלה על כאבים

Summary
מוצרים סיעודיים
Article Name
מוצרים סיעודיים
Description
היצע הציוד סיעודי לקשישים ובעלי מוגבלויות בנניקאר, נועד לשמור על עצמאותם ותפקודם של אנשים החיים בגפם, או נעזרים במטפלים. העזרים הללו מסייעים להם להיות יותר יציבים בתפקודים שונים, מונעים מהם חלילה ליפול, להיפגע ועוד ויש לציין כי בלעדיהם סביר להניח שהיו מקרי תאונות רבים בקרב הקשישים.
Author
Publisher Name
נניקאר - ציוד עזר לקשישים ובעלי מוגבלויות
Publisher Logo