מוצרים סיעודיים

מוצרים סיעודיים - NaniCare

עבור מבוגרים וקשישים רבים, איכות חייהם ותפקודם תלויים במגוון ציוד סיעודי בו הם נעזרים ומשתמשים באופן יומיומי.

שלא כבעבר בזמנים בהם התקשו קשישים להתנהל בחייהם, בשל בעיות גופניות, מגבלות ועוד, הרי שהיום לרשותם של אנשים חולים, מוגבלים פיזית או קשישים, עומדים אין ספור מוצרים סיעודיים כמו: מוצרי עזר לידיים, למיטה, תמיכות רגליים לכיסא גלגלים, חגורות ואביזרים למקלחת, כריות תומכות צוואר וראש, כריות לכיסא, מזרונים וגלגלים.

היצע הציוד סיעודי לקשישים ובעלי מוגבלויות בנניקאר, נועד לשמור על עצמאותם ותפקודם של אנשים החיים בגפם, או נעזרים במטפלים.

העזרים הללו מסייעים להם להיות יותר יציבים בתפקודים שונים, מונעים מהם חלילה ליפול, להיפגע ועוד ויש לציין כי בלעדיהם סביר להניח שהיו מקרי תאונות רבים בקרב הקשישים.

ציוד סיעודי למבוגרים

העלייה בתוחלת החיים בישראל מביאה לעלייה באוכלוסייה המבוגרת. ככל שהאדם מתבגר, הוא עשוי לסבול מירידה בתפקודים הפיזיים והקוגניטיביים שלו. ירידה זו עלולה להוביל לקשיים בביצוע פעולות יומיומיות, כגון הליכה, אכילה, רחצה, ועוד.

ציוד סיעודי יכול לסייע למבוגרים להתמודד עם קשיים אלו ולשפר את איכות חייהם. הציוד הסיעודי מגוון מאוד ומותאם לצרכים השונים של המבוגרים. בין סוגי הציוד הסיעודי הנפוצים ניתן למצוא:

  • עזרי הליכה, כגון הליכון, קביים, מקל הליכה, ועגלת הליכה.
  • עזרי ניידות, כגון רכזת, כסא גלגלים, ומנוף להרמה.
  • עזרים לרחצה, כגון כיסא אמבטיה, מושבת שירותים, וסיפון לאמבטיה.
  • עזרים לאכילה, כגון סכין אבטחה, כפית אבטחה, ומכשיר להאכלה.
  • עזרים ללבוש, כגון חולצה קלילה, מכנסיים רחבים, ונעלים נוחות.

חברת נניקאר מתמחה באספקת ציוד סיעודי למבוגרים. החברה מציעה מגוון רחב של ציוד סיעודי איכותי, מותאם אישית, ומחירים נוחים.

מוצרים סיעודיים למקלחת ולשירותים

אחד המקומות הכי "מועדים לפורענות" עבור מוגבלים וקשישים זה חדר הרחצה והשירותים. משום כך יש הרבה עזרים המיועדים להבטיח שלומם של המשתמשים בחדר הרחצה מפני תאונות שונות, החלקה, מעידות ועוד.

מסיבה זו ממש ועל מנת לשפר את איכות חייהם ומידת עצמאותם של בעלי מוגבלויות פיזיות/קוגניטיביות, פותחו על ידי חברות לאביזרי עזר לנכים וקשישים, מגוון פתרונות שיעזרו לאותה אוכלוסייה, בפעולות כה טריוויאלית וחיונית כמו הרחצה והתפנות בשירותים. בין המוצרים האלה ראוי לציין את:

  • חגורה לאגן לכיסא רחצה - זוהי חגורה עשויה מפלציב ומצופה ניילון הנכרכת סביב אגן האדם היושב בכיסא, להבטיח שלא יחליק ממקומו.
  • משענת לכיסא רחצה- משענת לכיסא רחצה מיועדת למשתמש כדי שיוכל להישען בנוחות בזמן רחצה.
  • משענת בד לכיסא פלסטיק- יש הנעזרים בכיסא פלסטיק למקלחת, והם זקוקים למשענת בד שתקלוט את אזור הגב בנוחות ובגמישות.
  • חגורות לכיסא רחצה או שירותים- רצועה שחורה התומכת במשתמשים לבל יחליקו או ימעדו, נועדה לייצב אותם במקומם.
  • הגבהה לשירותים- פעולת ההתפנות בשירותים מהווה קושי עבור בעלי מוגבלויות רבים. הגבהה לאסלה נותנת מענה לקושי הזה, הודות לדגמים רבים- בגבהים רבים, כך שכל אדם הזקוק לה יוכל למצוא את תנוחת הישיבה האופטימלית עבורו. ניתן למצוא היום בשוק מספר מוצרים טובים: הגבהה חשמלית, הגבהה קבועה לאסלה, הגבהה נשלפת ועוד.

מוצרי ספיגה

לצער כולם, אנשים רבים בעולם, סובלים ממגבלות ולקויות פיזיות המונעות מהם להתפנות כראוי בשירותים. מדובר על מקרים סיעודיים של נכויות שונות בקרב אוכלוסיות צעירות ועל אנשים שהתבגרו וסובלים ממוגבלויות פיזיות לא קלות, אשר אינם מצליחים לשלוט על היציאות של צרכיהם- באופן חלקי או מלא. הפתרונות הקיימים לסוגיה זו, הינם: חיתולים/פדים למבוגרים ושקיות שתן רפואיות.

מיטה סיעודית

מיטות סיעודיות מיועדת לחולים סיעודיים המרותקים למיטה, עבור פציינטים המשתחררים מבית החולים תחת השגחה רפואית בביתם הסביבה הבריאה והטובה ביותר) ולקשישים בעלי מוגבלויות תנועה משמעותיות.

מיטות נמוכות מדי וללא גישה נוחה לכניסה אליהן, יכולות להביא לפגיעה באיכות חייהם של קשישים ו/או נכים. מסיבה זו, פותחה קטגוריית המיטות סיעודיות אשר אמורות לכלול  מנגנון כוונון מתקדם- חשמלי (בדרך כלל) או ידני, המאפשר לבעלי מוגבלויות פיזיות, להיכנס למצב שכיבה או ישיבה, בפשטות רבה ובמהירות, מה שמאפשר נגישות מיטבית למיטה וסיוע בהפחתת עד מניעת הופעתם של של פצעי לחץ. כאשר המיטה הסיעודית נוחה מספיק מבחינת נגישות, אפשרויות כיוונון זוויות ישיבה/שכיבה ומזרון איכותי, ללא ספק שהדבר תורם משמעותית לאיכות חייו של בכל המוגבלות הפיזית ששוכב עליה.

מיטה סיעודית צריכה להגיע עם מנגנון כוונון של החלק העליון והחלק התחתון, כך שתהיה אפשרות לשנות את זווית המנח של הגב ושל הרגליים בו זמנית. פונקציה זו של המיטה, מאפרת נוחות לא רק למטופל/קשיש, אלא גם לגורם המטפל שמקבל גישה נוחה יותר עבור ביצוע שלל בדיקות גופניות ותרגילים בפיזיותרפיה (חשוב מאוד עבור מניעת פצעי לחץ או הפחתתם במצב בו כבר יש כאלה קיימים).

מיטה סיעודית אמורה גם לכלול מאפיינים טכניים ייחודיים נוספים עבור קהל היעד שלה- למשל, קיומם של מחסומים פיזיים- מעקות, שתפקידם למנוע מהחולה לצאת מהמיטה ללא השגחה או קיומם של גלגלים המאפשרים לה להיות דינאמית, כאשר צריכים להוביל אותה מנקודה לנקודה, לדוגמא במוסדות רפואיים.

* לתשומת ליבכם, לפני רכישת מיטה סיעודית או כל ציוד סיעודי אחר, חיוני להיוועץ בגורם רפואי מוסמך שינחה אתכם.

 

כריות ומזרונים

כמיליון קשישים ועוד כ-900 אלף איש המוגדרים כמוגבלים, הם קהל היעד של כריות ומזרונים מיוחדים, המיועדים להקלה על כאבים, לשינה רגועה ולמניעת פצעי לחץ.

כריות ביצים זהו אחד המוצרים המבוקשים עבור אוכלוסייה זו והיתרון שלה הוא בכך שהיא מונעת לחץ על אזורי הישיבה ומשום כך, מונעת פצעי לחץ. יש כריות ביצים בעובי של 7-10 ס"מ.

מוצר נוסף ברשימת מוצרים לסיעודיים, הוא כרית הויסקו עם הכיסוי מגומי שמונע חדירה של שתן, המשווק בכל מיני מידות ובהזמנה מיוחדת.

בנוסף יש כרית סהר ויסקו אלסטית, המיועדת למילוי חלל וייצוב של כיסא הגלגלים, בחלק התחתון הקעור.

אחד הדברים שהכי מפחידים קשישים ונכים זו נפילה.

משום כך עומדת לרשותם כרית עם קשירה לירכיים, כריך בשיפוע הפוך, מזרנים עם כיסויי ניילון וכיסויים אנטי בקטריאליים בהתאמה אישית.

 

כריות לצוואר

יש קשישים ומוגבלים רבים, הסובלים מבעיות צוואר וזקוקים לתמיכה בצוואר בעת ישיבה, שכיבה ועוד. לרשותם עומדים סוגים שונים של כריות תומכות לצוואר מכל מיני חומרים, כמו כריות כוסמת, כרית תמיכה- כמו קסדה יציבה או כרית סקאי.

יש לקבל המלצה להתאמת סוג הכרית לבעיה מהרופא. יש כריות המיועדות לתמיכה ויש כאלה המתחממות במיקרו ומיועדות להקלה על כאבים.

 

הלבשה והנעלה

רבים מהסובלים ממוגבלויות פיזיות שונות, יתקשו בביצוע פעולות יומיומיות טריוויאליות שקשורות בהלבשה או הנעלה. עבור אנשים אלה בדיוק, פותחו פריטים ייחודיים שמטרתם היא להפוך את הפעולה היומיומית-בסיסית של לבישת בגד ונעילת נעליים לקלות יותר, תוך שהן מקנות עצמאות מרבית ככל האפשר לבעל המוגבלויות הפיזיות-קוגניטיביות. בין מוצרים אלה ניתן למצוא: אביזרים ייעודים לגריבת גרביים ולהכנסת הרגל לנעל, חזייה עם סגירה מלפנים, גרבי לחץ המתאימות במקרים של בעיות בזרימת הדם בגפיים ועוד.

ציוד סיעודי למגוון צרכים - נניקאר

למה לרכוש ציוד סיעודי בנניקאר?

את NaniCare שלנו הקמנו כבר לפני למעלה מעשור (בשנת 2008) ומאז אנו מספקים ציוד עזר ושירותים נלווים למאות מעונות ומוסדות של משרד הרווחה, כמו גם לעשרות בתי אבות פרטיים בישראל. המוצרים שאנו משווקים, מתוכננים ומפותחים לאחר התייעצויות והישענות על ידע וניסיון של גורמים מטפלים באוכלוסיות שהינן קהל היעד של מוצרינו ושירותינו, למשל פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

את מבחר אביזרי העזר הסיעודיים שלנו, תוכלו למצוא בקטגוריות השונות באתר ובמידה ולא מצאתם מענה לצורך כלשהו שלכם או של מטופל שתחת השגחתכם, תמיד תוכלו לפנות אלינו טלפונית או באמצעות הטופס המקוון באתר ואנחנו נעשה את מירב המאמצים כדי להתאים לכם את המוצר הנכון ביותר עבור הצורך הקיים שהעליתם בפנינו.

Summary
מוצרים סיעודיים
Article Name
מוצרים סיעודיים
Description
היצע הציוד סיעודי לקשישים ובעלי מוגבלויות בנניקאר, נועד לשמור על עצמאותם ותפקודם של אנשים החיים בגפם, או נעזרים במטפלים. העזרים הללו מסייעים להם להיות יותר יציבים בתפקודים שונים, מונעים מהם חלילה ליפול, להיפגע ועוד ויש לציין כי בלעדיהם סביר להניח שהיו מקרי תאונות רבים בקרב הקשישים.
Author
Publisher Name
נניקאר - ציוד עזר לקשישים ובעלי מוגבלויות
Publisher Logo