חנות אביזרים לגיל השלישי

חנות אביזרים לגיל השלישי - NaniCare

אתם חווים את הוריכם/קרוביכם מתבגרים ומתבגרים מיום ליום ומתחילים להשלים עם העובדה שהם זקוקים לתמיכה נוספת כעת, במובן הרגשי והפיזיולוגי?! אז מה עושים כדי לסייע להם בפן הפיזי-קוגנטיבי ולהקל עליהם את ביצוע הפעולות היומיומיות? התשובה היא: חפשו אחר חנות אביזרים לגיל השלישי, שתיתן לכם מענה מקיף למגוון צרכיו של הקשיש או אדם בעל מגבלות פיזיות כאלה ואחרות.

אתם לא תאמינו כמה סוגי אביזרים ומכשירים קיימים בתחום הזה היום וכמה זה יכול להביא לשיפור באיכות חייו של הקרובים אליכם, בעלי המגבלות הגופניות. למשל בחנות שלנו בנניקאר, תוכלו לבחור מבין מגוון קטגוריות של אביזרים לגיל השלישי, כדוגמת: מוצרים לתמיכה בידיים, מוצרי פיזיותרפיה לקשישים, מוצרים למיגון המיטה (מפני נפילת הקשיש וקבלת חבלות), תמיכות לכסאות גלגלים, כריות ומזרונים מיוחדים, מוצרי עזר לרחצה, מוצרים לניהול משק בית, כריות למיכה בצוואר ובראש ועוד.

אנו ב-NaniCare פועלים מתוך “השטח”, כבר למעלה מ-13 שנה (החברה נוסדה בשנת 2008). אנו מקפידים להיפגש עם אחיות, מומחים לגריאטריה, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק ומקבלים מהם השראה לפיתוחם ושיווקם של עוד ועוד מוצרים רלוונטים להקלה בקשיי התפקוד הגופני ביום יום ושיפור איכות החיים של הקשיש. אנו מספקים גם ציוד למגוון בתי אבות, מוסדות סיעודיים ומרכזי יום לקשיש בפריסה ארצית (מספקים ציוד ללמעלה מ-250 מרכזים ברחבי הארץ). עבודת המחקר שלנו בשטח – בפגישה עם אנשי מקצוע כמפורט קודם לכן ובעבודה עם מבחר מוסדות לגיל השלישי, מאפשרת לנו בנניקאר, לספק ללקוחותינו הרבים, מענה אידיאלי  ם במקרים הדורשים התאמה אישית לפי מידות מיוחדות וכד’.

NaniCare חנות אביזרים לגיל השלישי – למה לרכוש אצלנו בנקודות

  • אפשרות למשלוח מהיר לכתובת המבוקשת
  • חברה עם ותק וידע רבים בתחום האביזרים לגיל השלישי ובעלי מוגבלויות שונות
  • אין זה משנה איזה סוג של אביזרים אתם מחפשים וכמה כסף אתם יכולים להשקיע בקנייתם, אנחנו מתחייבים שנעשה את המיטב כדי להכווין אתכם לפריטים המתאימים לכם ביותר.
  • אנחנו כאן בשבילכם עם מגוון ענק של אביזרים גדולים (מזרונים למניעת פצעי לחץ, מקלות הליכה, תמיכות למיטה ועוד) כקטנים (כריות כוסמת לחימום במיקרוגל, כיסוי מרופד לשולחנית, סלי כביסה ועוד)

אל תהססו לפנות אלינו בשביל הכוונה מקצועית, בטופס יצירת הקשר או ישירות בטלפון